Foreningskontaktpersoner

Her kan du finde kontaktpersoner fra foreninger.

Find foreningens kontaktperson

OVERSIGT
Foreninger Kontaktpersoner Mail Telefon
DcH-Herning Inger-Lis Pedersen ilp@fibermail.dk 24980665
Gjellerup Sdr. S.G. & I Susanne F. Pedersen fruergaard70@gmail.com 20859447
Herning Badmintonklub Arne Moesgaard hbk-herning@outlook.dk 22365936 
Herning Fremad Morten Jørgensen fremad@herningfremad.dk 21765873
Herning Golf Klub Nicolas Bay Jensen nicolasbay@live.dk 28707372
Herning Golf Klub Bo West Møller bwm@herninggolfklub.dk 40422422
Herning Orienteringsklub  Kim B. Schmidt fam.b.schmidt@gmail.com 41320345
Herning Rideklub    Belinda Elmholt Jeppesen         belinda-shaft@hotmail.com 22633142
Herning Speedway Lars Jepsen larsogvivi@msn.com 29849181
Herning Svømmeklub Casper Iversen Iver@herningsk.dk 31347726
Herning GF Atletik/Motion (HGF AM)  Kirsten Bergmann kirsten.bergmann@energimail.dk 51210224
Karstoft IF Mimi Fisker Rønhoff mimifisker@mvbmail.dk 51630487
KLG Badminton, Lind  Klaus Bundgård klaus@bundgrd.dk 20401235
KLG-Fodbold Jesper Egebæk jee@energimail.dk 29895660
Lind Tennis  Ulrik Hyldgaard     
Midtjyllands Drageflyver Klub  Mikkel Krogh  mikkelkrogh74@gmail.com 22412084
Midtjyllands Drageflyver Klub  Sussi Krogh  mdk.kasserer@gmail.com  22412084
Skarrild IF Søren Christensen  sorenlandmand@gmail.com 26245061
Snejbjerg SG&I  Dorthe Poulsgård Frandsen Dorthe.johs@mail.tele.dk 20200914
Sunds GF Gymnastik  Jannie Ebbesen Nielsen jannieebbesen@me.com  
Sunds IF Søren Peder Jensen byrje@herning.dk  40897212
Sunds Seahawks FC Almind Spelling-Sørensen almind@familiehojskolen.dk 42512268
Timring Gymnastik forening Nikolaj Knudsen nikolajknud@yahoo.com 20935558
Vildbjerg KFUM Håndbold Morten Brandt mob@indura.dk 40576898
Vinding Ungdoms & Idrætsforening i Sørvad Iben Bjerg Hollesen iben-christian@mail.dk 25376004
VSF Fodbold  Jørgen Trankjær  fodbold@vildbjerg-cup.dk  
VSF Fodbold  Lars Ebdrup  larsebdrup@landbobanken.dk 20186141
Ørnhøj/Abildå Boldklub 1986 Bendt Mikkelsen bendt@aav7500.dk 25522820